Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl bieżącego prawa możesz wydzierżawić auto zastępcze w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kraksy czy wypadku do czasu naprawy Twojego pojazdu albo do dnia wypłaty zadośćuczynienia w przypadku szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rocznik uszkodzonego auta oraz w jakim towarzystwie był ubezpieczony sprawca Kolizji.

Auto zastępcze należy Ci się w podobny sposób jeżeli użytkujesz auto do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe czy do celów osobistych możesz wypożyczyć pojazd zastępczy bezgotówkowo w Naszej wypożyczalni. Pod warunkiem że posiadasz prywatne pojazd jakim każdego dnia dojeżdżasz do pracy, uczelni czy do sklepu bądź do lekarza również przysługuje Ci samochód zastępczy.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe niezmiernie często specjalnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i oznajmiają że pojazd zastępczy się nie należy! To kłamstwo! Nie daj się oszukać! Przekręć do nas!

Towarzystwo ubezpieczeń sprawcy nie może nakazać czy wyznaczyć konkretnej wypożyczalni w następstwie tego zawsze masz prawo pożyczyć samochód w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na najem „auta zastępczego” od warsztatu, który naprawia twoje auto i wylicza szkodę. W większości przypadków warsztaty proponują pojazdy w koszmarnym stanie nie nadające się do używania. Niejednokrotnie są to samochody dużo niższej klasy niż Wasze auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich bliskich masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.